MALHAZ

Авто-центр Malhaz Master Sound – спеціалізована майстерня, в якій ви можете перетворити свій автомобіль. Компанія створена і функціонує під керівництвом Малхаза Нігуріані, професіонала в області захисту авто від злому і викрадення. Особливі навички і знання, багаторічний досвід – ось що відрізняє команду висококваліфікованих фахівців Малхаза.
Сучасне обладнання, індивідуальний підхід до кожного клієнта, особливі технології установки систем – ось що відрізняє нас від аналогічних майстерень у місті Чернівці. Чітка продуманість кожної дії, обгрунтованість проведених процедур, нестандартність підходу і оригінальність дизайнерських рішень, зв’язаність всіх складових авто – все це отримує кожен з наших клієнтів.
Ми надаємо широкий спектр послуг в області:
• дизайну інтер’єрів авто і монтажу додаткового обладнання;
• установки шумоізоляції і протиугінних систем;
• підготовки автомобіля до змагань з автозвуку.
Головне наше завдання – не просто забезпечити якісну установку протиугінних, відео- і аудіосистем, а й про допомогти клієнту з вибором необхідного обладнання. Майстри з авто-центру Malhaz Master Sound забезпечать підбір всіх систем в залежності від індивідуальних побажань клієнта, а також марки його автомобіля.
Всі роботи по установці шумоізоляційних систем проводяться з обов’язковим наданням клієнтові фотозвіту. Ми відповідаємо за кожен елемент, встановлений нами в вашому авто! Співпрацюючи з нашим авто-центром ви можете придбати якісні моделі:
• моніторів;
• сабвуферів;
• автомагнітол;
• підсилювачів.
На кожну одиницю обладнання ми надаємо гарантію на 1-2 роки. Ви можете бути абсолютно впевнені у високій якості виконання систем, а також в їх безвідмовної роботи.
Звертаючись в авто-центр «Malhaz Master Sound» ви захищаєте свою машину від угону, можете зробити її неповторною в плані дизайну і внутрішнього оздоблення салону. Хочете отримати якісний звук або зображення на автомобільних відео-приладах? Наші майстри підберуть для вас гідний телевізор, відеоплеєр або магнітолу. Крім цього, ми допоможемо налаштувати мобільний офіс безпосередньо в салоні вашого автомобіля.
Прийнятні ціни, привітний персонал, спеціальні програми лояльності для постійних клієнтів, індивідуальний підхід до кожного водієві, широкий спектр послуг, зручний графік роботи – це далеко не всі переваги співпраці з нами. Приходьте, і переконайтеся в цьому самі!

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

  • Ми – це гарантія чесності і високої якості проведення робіт.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • В обов’язковому порядку наші майстри надають гарантію на встановлене обладнання.
  • Ми гарантуємо швидкий термін виконання всіх необхідних робіт.
  • Використовувані матеріали, обладнання, підбір дизайнерських рішень — все це на вищому рівні!

ОГЛЯД КОМПАНІЇ

Ми можемо допомогти вам з усім, від встановлення аудіо-систем до високоякісного захисту вашого авто.
Ми можемо вирішити будь-які проблеми як на іноземних, так і на вітчизняних транспортних засобах.

АВТОЗВУК

Якість звучання — пріоритетне завдання, яке стоїть перед фахівцями Malhaz Master Sound. Ми допомогли багатьом підготуватися до змагань з автозвуку.

ДИЗАЙН

Ідеальний зовнішній вигляд салону автомобіля — необхідність повної відповідності всім вашим вимогам і уявленням про естетику інтер’єру авто.

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ

У нас ви можете замовити обробку шумоізоляцією всієї машини повністю або ж окремих її частин. Наші фахівці проведуть якісну діагностику, внаслідок чого усунуть всі можливі салонні скрипи.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Весь спектр послуг спрямований на поліпшення комфортних умов їзди і на підвищення естетичних параметрів вашого авто.

ПРОТИУГІННІ СИСТЕМИ

Наші клієнти отримують не просто хорошу сигналізацію, яка закриває двері без необхідності застосування ключа, а й високий рівень захисту автомобіля в цілому.

ТОНУВАННЯ СКЛА

У нас працюють досвідчені майстри, які скрупульозно виконують кожен етап роботи в точній відповідності з вимогами виробника тонованого матеріалу і індивідуальними особливостями кожного автомобіля.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ НАШІ ПОСЛУГИ ПРЯМО ЗАРАЗЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved