ДИЗАЙН І ДООПРАЦЮВАННЯ ІНТЕРЄ’РУ АВТО
  • 632

ДИЗАЙН І ДООПРАЦЮВАННЯ ІНТЕРЄ’РУ АВТО

тюнінг авто   

ОГЛЯД СЕРВІСУ

Тюнінг – процес доопрацювання заводських параметрів автомобіля, спрямований на поліпшення технічних характеристик вузлів і агрегатів, безпеки та комфорту автомобіля.
Mайстри Malhaz Master Sound проводять необхідну діагностику, прислухаються до індивідуальних побажань кожного клієнта і встановлюють сучасне високоякісне обладнання, здійснюють тонування скла автомобіля, склеювання та сушіння фар.

Бажання провести тюнінг автомобіля виникає у людини в двох випадках: або це професійна необхідність, або це внутрішній стан вирватися з буденного світу речей, не стати частиною конвеєра з виробництва всього однакового.

Для поліпшення аеродинамічних якостей автомобіля з професійної точки зору необхідний стайлінг кузова. Тюнінг автомобіля дозволяє доопрацювати основні системи авто для поліпшення його виробничих характеристик, розрахованих на середній режим експлуатації.

Нижче наведені посилання на наші роботи, де виконувалася стилізація окремих деталей авто, а також іншого роду дооправцювання інтер’єру авто.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved