• 170

Послуга установка сигналізації в машині

На вузькоспеціалізованому ринку можна знайти різні типи сигналізації – від бюджетних «класичних» до багатофункціональних GSM-комплексів. Можливості та вартість систем бувають різними, але об’єднувати їх має одне – висока якість.

Слід пам’ятати, що сама по собі сигналізація, навіть найдорожча – це ще не захист від зловмисників. Якщо систему будуть встановлювати некомпетентні люди, ні про яку ефективність і надійність охорони мови йти не може. Монтувати обладнання повинен грамотний фахівець, який знає всі нюанси – як самої сигналізації, так і автомобіля.

При встановленні сигналізації виникає безліч непростих завдань, вирішити які можуть лише кваліфіковані співробітники автосервісу. Змонтувати та налаштувати «сигналку» так, щоб навіть найдосвідченіший автовикрадач не зміг пробитися через захист, а якщо навіть пробився – то недалеко поїхав, лише в силах професіоналів. Тому не варто економити й поспішати, після того, як введете в пошуку «де встановити сигналізацію на авто в Чернівцях». Треба ознайомитись з відгуками реальних клієнтів, вивчити сайт, поспілкуватися з менеджерами, і лиш тоді робити якісь висновки.

Сигналізація з можливістю автозапуску

Автозапуск двигуна машини є дуже корисною функцією. Хоч в нашій країні і помірний клімат, взимку приходять морози, й ця додаткова можливість стає у пригоді.

Сигналізацію з автозапуском можна встановити практично на будь-який сучасний автомобіль. Проблеми можуть виникнути лише при установці на авто з карбюраторним двигуном.

Майже всі машини зараз оснащуються штатним іммобілайзером. Якщо спробувати завести двигун без ключа в замку запалювання, то нічого не вийде. Тому для реалізації автозапуску потрібен модуль обходу іммобілайзера. Вони бувають двох видів – прості (в них міститься дублікат ключа запалювання або окрема мітка) й безключові (імітують роботу мітки). Найкращі сучасні сигналізації мають вбудований алгоритмічний обхідник. При цьому важливо пам’ятати, що всі модулі обходу штатного іммобілайзера спрацьовують тільки в момент автозапуску, весь інший час іммобілайзер продовжує захищати машину від викрадення зловмисниками.

Сучасні сигналізації надійно захищають автомобіль від несанкціонованого доступу, тому просто так поїхати на машині з автоматично запущеним двигуном не вийде. Але щоб забезпечити найкращий захист, варто встановити додатковий іммобілайзер з датчиком переміщення. Він не перешкоджає автозапуску, але якщо машина почне рух, а мітку не буде виявлено, двигун буде заглушений. Найбільш досконалі охоронно-протиугінні комплекси вже укомплектовані такими мітками.

Значно підвищує зручність користування автозапуском GSM-модуль. Особливо добре та зручно, якщо виробник перейнявся випуском додатків для смартфонів.

Установка сигналізації, ціна, Чернівці

Вартість і тривалість установки автосигналізації залежить від багатьох факторів (модель, комплектація, рік випуску автомобіля, справність штатної електроніки, наявність вже встановлених пристроїв проти викрадення, та ін.) Ціни на автомобільні сигналізації в Чернівцях можуть бути різними, в залежності від індивідуальних особливостей. Процес встановлення може зайняти від трьох годин до двох днів.

Для полегшення вибору, та зменшення вартості для автомобіліста, на професійних СТО діють спеціальні комплексні пропозиції для найбільш популярних моделей та марок авто.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved