ШУМОІЗОЛЯЦІЯ АВТОМОБІЛЯ
  • 963

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ АВТОМОБІЛЯ

ОГЛЯД СЕРВІСУ

Комплексна шумоізоляція автомобіля є сучасним технологічним процесом, який складається із заходів, спрямованих на зниження рівня проникнення зовнішніх звуків в салон, зменшення шумів, видалення сторонніх салонних шумів і зниження вібронавантаження. Коли буде проводитися тюнінг автомобіля, настійно рекомендується не забути про замовлення вищеописаної послуги. Завдяки спеціальним матеріалам вдасться не тільки ліквідувати шуми, але і домогтися підвищення корозійної стійкості кузова, збільшення рівня пасивної безпеки.

Для чого потрібна шумоізоляція?

Коли машина їде по якісних і рівних автобанах, швидкісних трасах, то пасажири та водій не відчувають дискомфорту. Але щоб розраховувати на спокійну їзду по стандартних вітчизняних трасах, без якісної шумоізоляції просто не обійтися, оскільки гучний шум, який створюється в результаті вібрацій, з часом починає діяти на нерви. У зв'язку з цим недорога шумоізоляція автомобіля являє собою невід'ємну послугу, якою з кожним роком цікавиться все більше клієнтів, і на це є свої причини:

• Істотне підвищення безпеки в дорозі: водієві не доводиться відволікатися на сторонні звуки, у нього не втрачається увага через швидку стомлюваність.
• Зростання рівня комфорту. Виконавши шумоізоляцію, можна буде їхати протягом декількох годин і при цьому не зіткатися з негативними наслідками.
• Захист від осколків, якщо пошкодиться скло.
• Створення додаткового правильного акустичного ефекту, що робить музику в салоні більш «чистою».
• Забезпечення незначної термоізоляції: в літній сезон автомобіль довше зможе зберігати прохолоду, а взимку повільніше остигати, зберігаючи таким чином тепло всередині.
• Гарантія додаткової кузовної гідроізоляції, що сприяє захисту від корозії.
• Можливість збільшити експлуатаційний термін машини.

Перед тим як шумоізоляція в авто купити, необхідно розуміти, що всі подібні процедури відрізняються своїми особливостями в залежності від типу шумів, від яких хочеться позбутися водієві. Ідеальним варіантом стане замовлення комплексної послуги, спрямованої на рішення відразу всіх проблем.

Для перегляду наших робіт, де була здійснена шумо-віброізоляція автомобіля перейдіть по посиланнях нижче.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Гарантія вигідної співпраці

Наявність солідного робочого досвіду, використання кращих матеріалів, величезна кількість обслужених автомобілів – все це дозволяє співробітникам Malhaz Master Sound домагатися ідеальних результатів. Салон машини обов'язково стане більш комфортним, якщо замовити професійну послугу шумоізоляції. Виконанням робіт займаються кваліфіковані фахівці, які знають толк у своїй справі. Сама процедура включає в себе кілька етапів і проходить наступним чином:

• Майстри повністю розбирають салон машини та упаковують кожен демонтований елемент в поліетиленову плівку.

• Всі поверхні очищаються та обезжирюються.

• Правильно розміщуються основні віброшумопоглинаючі, звукоізолюючі компоненти, що йдуть в комплекті.

• Салон автомобіля збирається.

Шумоізоляція в авто ціна залежить від багатьох факторів і додаткових послуг, які замовляє клієнт. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію, радимо звертатися до наших компетентних менеджерів для отримання докладної консультації і відповідей на всі питання, пов'язані зі співпрацею.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved