УСТАНОВКА АВТОЗВУКА
  • 494

УСТАНОВКА АВТОЗВУКА

ОГЛЯД СЕРВІСУ

Якісний звук дозволяє насолоджуватися музикою, дарує гарний настрій, є запорукою комфортної поїздки та отримання задоволення в дорозі. На жаль, мінімальна кількість штатних магнітол відповідають основним клієнтським вимогам, адже для зниження кінцевої вартості автомобілів виробники встановлюють вкрай посередні мультимедійні системи. Благо, з даної ситуації є вихід – професійне встановлення звуку в автомобіль у Чернівцях, яке гарантує чудове звучання у вашій машині.

Тюнінгований автозук – ідеальне рішення для вашої машини

Під встановленням вищеописаної системи мають на увазі використання таких послуг з продуктами, які спрямовані на забезпечення кращого акустичного оформлення транспортного засобу. Безумовно, у всіх людей свій слух з унікальними музичними вподобаннями, тому і вимоги до акустики сильно розрізняються. У нашій майстерні співробітники з величезною відповідальністю ставляться до поставлених завдань і роблять все можливе для задоволення клієнтських запитів, а також належним чином виконують роботу.

Встановленная звуку в авто в сервісі Malhaz Master Sound дозволить вам особисто переконатися в тому, наскільки сильно відрізняються штатні та тюнінговані акустичні системи:

• Якщо ви не є власником преміального авто, то існує великий шанс того, що автомагнітола залишає бажати кращого і не здатна задовольнити сучасні запити. Наші фахівці запропонують декілька варіантів на вибір, які обов'язково будуть відповідати бюджету клієнта і його вимогам до якості.
• При відсутності тюнінга штатний підсилювач не може похвалитися достатньою потужністю. Наше завдання – підібрати для клієнта ефективні підсилювачі та встановити їх замість малопродуктивних. Результатом стане наявність «соковитого», чудового звуку.
• Одна з найбільш поширених проблем штатних систем полягає в малій продуктивності динаміків – зазвичай їх рівень якості та конструкції не дозволяють домогтися об'ємного і якісного звучання. Команда професіоналів займеться підбором коаксіальних або компонентних динаміків, правильно розмістить їх під оптимальним кутом.
• Штатні системи позбавлені сабвуферів. Як показує практика, без них відтворювати глибокі баси просто неможливо. Наші майстри з радістю встановлять сабвуфер в багажнику і чітко розрахують корисний об'єм, щоб раціонально використовувати вільне місце.

Переваги співпраці з нами

Установка автозвуку в Malhaz Master Sound – це гарантія співпраці з кваліфікованими фахівцями. Тут у кожного буде прекрасна можливість заміни застарілих магнітол на мультимедійні центри, оснащені навігацією, інтернетом, камерою заднього виду, парктроником, датчиками руху, Bluetooth. Монітор відображає всю інформацію та ідеально вписується в салон транспортного засобу.

Чому ж авто звук встановлення Україна повинне бути замовлене ​​саме у нас? На це є ряд причин:

• Підбір обладнання, яке на сто відсотків відповідає клієнтським вимогам.
• Професійна установка акустики – майстри розрахують кут напрямку динаміків, створять правильний тональний баланс лівого і правого каналів, виготовлять потрібні предмети для інсталяції.
• Використання виключно якісного обладнання, компонентів, проводів і з'єднань.
• Адекватна цінова політика.

Для отримання більш докладної інформації про продукцію та нюанси співпраці звертайтеся до наших кваліфікованих менеджерів і консультуйтеся з ними.

При переходе по ссылкам ниже, Вы можете просмотреть некоторые наши работы по установке автозвука.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved