• 233

Установка музики в машину – дуже популярна послуга серед автомобілістів

Ні для кого не секрет, що штатні аудіосистеми, встановлені заводом виробником автомобіля не відрізняються високою якістю, тому їх звучання залишає бажати кращого. Більша частина компонентів такої акустики не передбачена для належного використання. Ось лише кілька особливостей, якими визначаються стандартні звукові системи:

• Стандартні динаміки найчастіше виконані в пластиковому корпусі з маленькими магнітами та паперовими дифузорами. Основними недоліками таких систем є погана передача середніх частот на високій гучності, слабка потужність, висока резонансна частота.

• У штатних динаміках використовується низькоякісний дифузор, який спотворює звук при перевантаженнях.

• Слабкий підсилювач не здатний передавати якісний сигнал при високій гучності.

• У штатних аудіосистемах використовуються стандартні мікросхеми, які мають високий коефіцієнт звукового спотворення.

Не менш поширеною проблемою є монтування музики в неперевіреній компанії. Якщо автозвук для машини буде некоректно встановлений, видача музики буде неякісною, можуть спостерігатись сторонні вібрації, які спотворюють звук. Помилки в підключенні автомагнітоли вплинуть на коректну роботу всієї системи. Неграмотне налаштування теж не порадує власника.

Як домогтися гідного звучання нової системи видачі звуку в машині? Звертаючись до спеціалістів, пам’ятайте, що перш ніж вони встановлять автозвук для машини в Чернівцях, треба уточнити всі нюанси, ознайомитись з рекомендаціями майстрів, і зробити правильний вибір.

Процес встановлення музики в автомобіль будується приблизно так:

• фахівцями підбираються всі компоненти майбутньої інсталяції. При цьому спираються на музичні переваги клієнта;

• другий етап – проведення повної або часткової шумо-віброізоляції автомобіля;

• далі фахівці дослідним шляхом визначають оптимальні місця для установки компонентів акустики, після чого прокладають силові, міжблочні й акустичні кабелі;

• після цього встановлюється головний пристрій (магнітола), монтується акустика, підсилювач та сабвуфер.

При установці музики в машину, обладнання підбирається таким чином, щоб його технічні характеристики максимально відповідали іншим елементам що встановлюються. Причому окремим пунктом треба визначити музичну сумісність компонентів.

Сама по собі, професійна установка автозвуку – непростий, й один з найскладніших напрямків покращення машини. На даний момент, в салоні автомобіля неможливо відтворити ідеальне акустичне середовище, кожен звук буде спотворюватися по ряду технологічних причин. Саме тому, щоб поставити автозвук Чернівці, спеціалізовані компанії орієнтуються на клієнтів. Підбором ідеальних параметрів займаються кваліфіковані фахівці, що володіють гарним слухом. Спираючись на запити клієнтів здійснюється підбір, установка компонентів, після чого проводиться налаштування оптимальних параметрів аудіосистеми.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved