ЗАХИСТ ВІД ВИКРАДЕННЯ АВТО
  • 805

ЗАХИСТ ВІД ВИКРАДЕННЯ АВТО

ОГЛЯД СЕРВІСУ

Незалежно від того, яка у вас марка і комплектація автомобіля, він повинен бути максимально захищений від шахраїв, які останнім часом активізувалися і володіють навичками ефективного злому машин. Сигналізація для авто Чернівці від сервісу Malhaz Master Sound – це гарантія надійного бар'єру, що перешкоджає діяльності зломщиків і викрадачів.

Професійний захист авто від угону в Malhaz Master Sound

Автосигналізацією називають спеціальні електронні пристрої, головне завдання яких – захистити автомобіль власника за допомогою різних датчиків та пристосувань. Якщо до техніки починають застосовуватися протиправні дії, власник транспорту моментально оповіщається про те, що відбувається. Класичні пристрої видають гучний звук, а водієві надходить відповідний сигнал завдяки використанню каналу стільникового зв'язку GSM.

Комплексний захист на авто – це установка сигналізації з «секретними системами», додатковими іммобілайзерами та GSM-пристроями. Ми здійснюємо монтаж найбільш ефективних і простих у використанні комплексів, які працюють за принципом «поставив і забув»:

• Не доведеться витрачати надто багато часу на навчання тому, як використовувати систему. Не потрібно тримати в пам'яті коди з комбінаціями, адже система функціонує автоматично.
• Не потрібна щомісячна оплата, сервісне обслуговування або регулярна настройка.
• Щоб поставити та зняти з охорони захист, необхідно вжити мінімум дій.
• Не потрібно розбиратися в специфічних нюансах роботи пристрою проти викрадення – досить просто використовувати машину за призначенням і ні про що не переживати.

Захист авто від угону Чернівці – це не тільки гарантія безпеки, але і комфортної експлуатації транспортного засобу. Наші кваліфіковані фахівці без особливих зусиль реалізують на максимум програмно-апаратну платформу, встановлять додаткове обладнання, щоб користуватися машиною було в рази зручніше.

ЦІНИ

Front Brakes Repair $49.95
Rear Brakes Repair $59.95
Rear Brakes Shoes $65.25
Axle $149.95 Each
Starters / Alternators $225.95 Plus Parts

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Сигналізація для машини ціна повністю себе виправдовує, адже даний пристрій робить власника авто спокійним і впевненим у тому, що навіть професійний зломщик не зашкодить і не пожене транспортний засіб. Команда нашої майстерні в найкоротші терміни встановить необхідні системи і розповість про те, як їй користуватися.

Кваліфікований персонал обов'язково допоможе в правильному підборі необхідного охоронного комплексу для будь-якої марки авто. Основні принципи роботи співробітників полягають в індивідуальному підході, прийнятті нестандартних рішень, використанні сучасного обладнання та інноваційних розробок. Завжди враховуються клієнтські побажання, вимоги, переваги, організовується максимальний ступінь захисту.

У перевагах співпраці з нами змогли переконатися вже багато замовників:

• Взаємодія з досвідченими та компетентними фахівцями, здатними належним чином встановити сигналізацію.
• Оперативне виконання роботи точно в строк, який був попередньо обговорений з замовником.
• Гарантія високої якості установки.
• Перевірка і тестування системи, демонстрація її функціоналу клієнту.
• Прийнятна цінова політика. Вартість послуги з монтажу доступна для переважної більшості водіїв.

З'явилися додаткові питання? Тоді саме час передзвонити нашим менеджерам за вказаним на сайті телефоном і детально проконсультуватися з ними. Чекаємо на ваші дзвінки!

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved